• slider

O nas

MGR Alicja Szeremeta

„Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali”

Nazywam się Alicja Przybyszewska (Szeremeta). Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na której w roku 2012 obroniłam tytuł magistra fizjoterapii.

Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu, które zdobywałam w Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie oraz w Zakładzie Usług Medycznych w Nysie posiadam praktyczną wiedzę i umiejętności badania oraz diagnozowania problemów moich pacjentów, tak aby jak najszybciej wdrożyć prawidłowo wycelowaną rehabilitację. Uważam, że tylko prawidłowo zdiagnozowany problem można skutecznie leczyć.

Do pacjenta zawsze podchodzę indywidualnie, potrafię słuchać i wyciągać wnioski z przekazanych mi informacji. Staram się patrzeć na pacjenta globalnie, nie izoluje poszczególnych problemów, w dużej mierze skupiam się na funkcji jaką mamy przywrócić.

Swoją pracę opieram na nowoczesnych metodach fizjoterapii, nie faworyzując żadnej z nich. Dla uzyskania lepszych efektów , celem uzupełnienia mojej pracy, pacjentom proponuję również tradycyjną rehabilitację wykorzystującą elektroterapię, światłolecznictwo, laseroterapię, ultradźwięki oraz magnetoterapię.

Praca fizjoterapeuty daje mi ogromną satysfakcję, sukcesy w terapii są dla mnie motorem do ciągłego zgłębiania wiedzy i poszerzania swojego warsztatu.

Na co dzień jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia z wiecznym uśmiechem na twarzy. Poza pracą zawodową przyjemność sprawia mi aktywny wypoczynek. Uczęszczanie na różnego typu zajęcia pozwala mi naładować akumulatory ;). Jestem osobą pokorną, uparcie zmierzającą do postawionych sobie celów.


Aleksandra Gniewczyńska

Dietetyk Aleksandra Gniewczyńska
Zajmuje się pacjentami z zaburzeniami odżywiania i chorobami dietozależnymi. Prowadzę konsultacje dietetyczne dla osób dorosłych, a od stycznia także i dla dzieci od 2. roku życia. Pomagam w analizie przyczyn zaburzeń odżywiania i chorób związanych z niewłaściwym odżywianiem (m.in. nadwagi, otyłości, cukrzycy, miażdżycy, nadciśnienia tętniczego, chorób nowotworowych, a także anoreksji, bulimii i innych zaburzeń łaknienia). Ponadto, opracowuję wraz z Pacjentem sposoby leczenia poprzez odpowiednie, racjonalne żywienie. Jadłospisy dostosowuję do stylu życia Pacjentów i ich upodobań kulinarnych

Telefon kontaktowy: 600 132 215

Ukończone Uczelnie:
• Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, Kierunek Dietetyka, Specjalność: Dietetyka Kliniczna (studia licencjackie);
• Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Kierunek Dietetyka, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (studia magisterskie)...;

Od października rozpoczęłam studia podyplomowe w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie na kierunku: Poradnictwo Dietetyczne - postępy w żywieniu człowieka. Pierwsze doświadczenie w pracy z Pacjentem zdobywałam już na studiach, odbywając liczne praktyki w szpitalach: zarówno warszawskich jak i opolskich.

Back to Top